KOLEKCJE

Łazienki

Kuchnie

Salony

Balkony

PRODUKTY

Płytki

Kabiny

Wanny

Ceramika

Armatura

KONTAKT

ul. Tartakowa 24

42-202 Częstochowa
 607-636-088
(34)361-45-43
dom-eko@plytki-czestochowa.pl

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

O NAS

Jesteśmy z Wami od 1991 r. Przez te wszystkie lata nasza oferta zmieniła się, a nasze doświadczenie i fachowość znacząco wzrosły. Dzięki temu dzisiaj możemy kompleksowo świadczyć usługi i sprzedawać produkty, które w pełni przyczynią się do waszego komfortu. Zawsze stoimy frontem do Klienta, przez co nasi Klienci polecają nas swoim rodzinom i znajomym.

 

Priorytetem naszej firmy jest zadowolenie klientów, które osiągamy poprzez wysoką jakość oferowanych produktów oraz miłą obsługę. Stale rozszerzamy ofertę, wzbogacając ją o nowe produkty. Dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco informować Państwa o naszej aktualnej ofercie. Fachowe doradztwo pracowników naszego sklepu, z pewnością pomoże Państwu znaleźć idealnie rozwiązanie technologiczne i designerskie

 

W naszym salonie posiadamy dużą ekspozycję przykładowych łazienek, kabin, wanien, sanitariatów, armatury oraz akcesoriów łazienkowych. Posiadamy także kilkadziesiąt płytek o formatach i powierzchniach.

 

Oferujemy produkty wielu producentów:

- płytki: Tubądzin, Cerrad, Ceramica Limone,  Paradyż, Ceramica Bianca, Ceramika Color, Ceramika Końskie, Pamesa, Emigres, Baldocer, Halcon, Saloni, Azteca i wielu innych

- kabiny prysznicowe: Sanswiss, Sanplast, New Trendy, Radaway, Cersanit, Omnires

- wanny: Cersanit, Roca, Koło, Sanplast, Polimat, Besco, Omnires

- baterie: Omnires, KFA, Cersanit, Deante, Grohe, Tres

- ceramika sanitarna: Cersanit, Roca, Koło, Omnires, Laufen

 

Zapraszamy do skorzystania z naszego studia projektowego, w którym na Państwa życzenie przygotujemy realistycznie wyglądające wizualizacje łazienek. Projekt wykona dla Państwa osoba posiadająca certyfikat i korzystającą z profesjonalnego oprogramowania graficznego CAD-DECOR 3-D.